Pogledaj jedan post
Old 17.12.2014., 15:09   #91
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Imaš ovdje najjeftinije što znam, raznovrsno za 15 kn/kg, ali ove suncokrete vrapci neće zobat.

To je sve nutritivno odlično za vanjske. Ostavi malo, pa vidi hoće li jesti. Ako budu super. Suncokret je ipak jeftiniji od hrane za tigrice.
Ovak. Prva dva dana su došla tri bully vrapca, čeprkali su okolo i brijem da su zobali proso il neki drugi kuki od toga što su razbacali. Inače dolaze k nama pit vodu. Imam pojilište
Treći dan je došla jedna (1) sjenica. Oprezno je gledala nekih 10 min ima li koga u blizini i onda je agresivno počela kljucati samu posudu koja je prozirna jer je naime htjela jesti - sjemenke suncokreta.
Nakon toga je čeprkala par minuta po posudi, jednu sjemenku suncokreta pojela i drugu odnijela negdje.
Quote:
mindtraveler kaže: Pogledaj post
Suncokret je glavna hrana sjenica, bućine sjemenke, konopla sitna i krupna to sjenice jedu i MOGU JESTI. Proso je brašnasta biljka za zrnojee isto kao i lan ili mješavina za papige ili kanarince. Sjenicama beskorisno. Kikiriki, kokosovo brašno, bademi i lješnjaci i orasi svakako. Sjenice mogu probijati i najtvrđi suncokret, svakako.
DA, sjenice najvole suncokret.
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Midtraveler je u pravu

Isprika Herbicidna što sam te krivo uputila.
Nema frke, napunila sam sve opet sunncokretom. Sad čekam da opet dođu.

__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom