Tema: Loša teta
Pogledaj jedan post
Old 22.04.2017., 10:08   #82
Mislim da si sve cula. Budi sto jesi. Nisi ti duzna nikome pricuvati djecu. Djeca vole tete,ujake,...i povezuju se s njima od rodjenja, ali i osjete kada ti isti nisu opusteni u njihovom drustvu.
Ne razumijem tvog brata. On hoce da ti promijenis svoj zivot jer je on dobio dijete??! I vjeruj mi, ne bi bio svaki dan s tvojom djecom jer, niti bi ti to htjela, niti bi on imao vremena za to. Ali cini mi se da to vise dolazi od njegove zene jer su ipak mame glavne kod odluke kome ostaviti dijete. Mozda je ona ljubomorna na tvoje slovodno vrijeme.
Kada mala prodje 3 godine sigurno ces se i ti zeljeti vise druziti s malom-uvijek mozete naci zajednicke aktivnosti koje i tebe vesele(setnje,loptanje,kazaliste,kino,...).
Evo, moj stariji se poceo druziti s tetama,bakama,... na samo tek kada je imao cca 3,5 god. Ali to nije bilo cuvanje da ja odem u ducan vec zeljeno druzenje s obje strane. Jucer je bio u kinu s mojom sestrom, a to je ona organizirala, ne ja (sada mali ima 5,5 god).
Mi sve obavljamo s djecom, ili je jedan s djecom drugi obavlja, izlazi. Drugacije mi ne bi imalo smisla. Jednostavno sve obaveze uskladjujemo u odnosu na djecu i partnera bez ukljucivanja nekoga izvana. Eventualno u neizbjeznim situacijama baka uskoci, ali ona to zeli. A mi koristimo 2x godisnje valjda
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom