Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 13:19   #3478
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Mama tati (dijete čuje): nemoj pozvati njih, oni su siromašni, ona nema čak ni pametni mobitel, jesi li vidio susjede kupili su novi auto moramo i mi ..... susjedova mala hoda sa onim nogometašem, dobro se ogrebala ....
Što se događa kada tata na takve ili slične komentare odgovara sa 'Jebe mi se za njih, gledaj svoja posla, čime se opterećuješ, to je nebitno' i slično?

Znam da ja tako odgovaram i to ne zato što sam neka moralna vertikala, nego zato što mi se istinski jebe za to Višak komunikacije i nepotrebni međuljudski odnosi me strahovito umaraju. To mi je višak od svega u životu i zadnja stvar kojom bi se bavio.

Kako žene imaju puno bolju socijalnu i emocionalnu percepciju, po mom iskustvu, one se daleko više opterećuju takvim stvarima koje ti spominješ. Muški će primijetiti susjedovu malu, ali ni najmanje ih ne zanima od čega živi njen dečko

Moja percepcija je takva da uopće ne mogu primijetiti tko ima kakav mobitel ili koliko tko ima novaca niti tko s kim hoda, pa onda uopće nemam problema s tim.

Moje pitanje je hoće li moje dijete kad čuje moje gore navedene odgovore biti dobro odgojeno ili ne?
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline