Pogledaj jedan post
Old 02.06.2009., 12:57   #18
Quote:
drakic kaže: Pogledaj post
proucio sam cijeli forum sto se tiče vivaxa i znao sam za taj hendikep da se nemoze snimati na internu memoriju, i unatoc tome sam ga uzeo.

ja nikoga nenagovaram, samo prenosim svoje iskustvo, sto sam kupio i sto sve moze. sta bih trebao reci, kupi garmina sa adria kartama, gdje imas hr,bih i slo. kad bude isao negdje dalje daj jos par tisuća kuna i kupi karte zemlje koje ti treba.

"1 hendikep": neznam po cemu je to hendikep. snimis na karticu navigacijski software koji hoces i vrtis koju hoces kartu. snimis cardinale i ubacis karte koje hoces.

"2 hendikep": nemislim da bi ljudi trebali znati za gps4us i slične stranice ali ako budu htjeli nesta vise od te navigacije, ili ako nebudu htjeli kupovati originalne karte da ce se morati informirati. neznam gdje ces dobiti cijelu kartu europe za 700kn. koliko vidim legalna karta europe iGO kosta cca 1000kn, ako imas love normalno da ces platiti karte i nemas zafrkancije sa piratlukom.

tko bude kupio neku jednostavnu i jeftinu navigaciju mora biti spreman na to da ce imati samo osnovnu kartu hrv,slo bih. ako bude htjeo nesto vise za djabe morat ce se malo informirati.
Pošto vidim da ne želiš ili ne možeš shvatit ništa od onog što sam napisao, a još si, kako kažeš imao informaciju o neispravnim Vivaxima i ipak ipak ga kupio, samo ću ti pokazati što si mogao dobiti isprvno i kvalitetnije za tih sedamsto kuna koliko si potrošio na Vivaxa, a osim karte Hrvatske i Bosne i Hercegovine, još bi dobio karte Slovenije, Srbije, Crne Gore te glavne pravce Europe.
Da li još uvjek misliš da si napravio best buy koji trebaš savjetovati drugima?
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom