Pogledaj jedan post
Old 08.05.2014., 08:43   #175
Quote:
sanchopanza kaže: Pogledaj post
vlovrec mene ti do 16 tj vagala jedanput i mjerila tlak. trakice pocela piskit sa 16tj (ranije je bilo na moj zahtjev) i uzv je radila.
imam neki osjecaj da ovi socijalni trudnice prije 12 tj ne dozivljavaju uopće(radi cestih spontanih i slicno) tek iza pocnu ozbiljnije radit s nama,. to je moj neki dojam.

nisam htjela ici na testiranje za downov ali ti treba mjerit nuhalni nabor(sto meni moja nije naravno). u tim tjednima. najbolje ti je sjest na net, i googlat trazi informirati se kako god znas, najmanje ces od doktora saznat to je sigurno.

isla sam u 20 tj na anomaly scan privatno.bitno je da se ti dobor osjecas.
hvala vam svima.
Na tvoj zahtjev si piškila na trakice? Ja da bilo šta zahtjevam naglavačke bi letila van iz ordinacije.

Zanima me ovo za testiranje za down, rekla si mu da nećeš iči i on je rekao ok? Koliko imaš godina? Ja imam 38 i rekao mi je da moram, ali moram ići.

Mislim na amniocentezu. A drugdje čitam da možeš odbiti, da je nekad bilo obavezno iznad x godina (ne sjećam se točno koliko godina), ali da sad nije.

Ja sam za bilo koju pretragu u tom smislu spremna (double, triple, nifty, ne znam kako se sve zovu) ali na amnio ne pristajem. A moj naravno ništa drugo nije niti predložio, i još velim, rekao je da baš moram ići, da ne mogu odbiti.


I, da, ovo što se tiče da čekaju da prođe 12 tjedna istina. Moj je rekao mrtav hladan da obzirom na godine (Isuse, osjećam se kao da imam 52) da se ne nadam ničem dobrom. Da šta ja hoću, da ovako i onako od 100 trudnoća samo 20 završi sa porodom, a šta bi ja stara baba imala se čemu nadati.

Neću više pisati samo se uzrujavam, samo da steknete sliku kako sam jadna i zašto ispitujem toliko. A i čitam ona iskustva žena na stranicama naj doktor (tako nekako) za mog pišu takve gnjusobe da mi se želudac okreće. A i okolo od žena šta sam sve čula....
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom