Pogledaj jedan post
Old 18.09.2007., 14:09   #5
sto se tice te HUSGVARNE ili neznam ni kako se rece ne znam ama bas nista osim sto je vjerovatno neko amreicko izraelsko smece....
- sto se tice ŠTILOVKE reci cu samo to da je nas deda trazio da kad umre da s njim u sanduk stavimo i njegovu ŠTILOVKU od 12 kila....zasto?....pa da je navodno cuo da ko pred svetog petra dode sa stilovkom da ovaj odma pusta u raj....a u raju da je sve zaraslo jer nikog nema pa ce veli sa žagom štilovkom imat sta delat po cijele dane....i veli deda jos da glasam za hdz na iducim izborima mada to nema veze s nicim....bit ce pije....
- jos sto se tice stilovke - ta ista stilovka je posjekla po kapele dok je husgvarna doudala sisu negdje u americkim tvornicama ržući na prazno.....
- jos sto se tice stilovke - da ta husqvarna vrijedi nebi bila prosle godine u big brother kuci
- jos sto se tice stilovke - deda je rekao da stavimo i 3 tegle pekmeza od sljiva i karabin.....onda smo mu rekli da prestane srat jer da ko ce nosit njega...sanduk....stilovku....pekmez....i karabin?....onda je deda reka da ga se nece nosit nego da ce ga traktor vuci na kolicima.....onda smo mu rekli a dobro ako je tako neko te treba i spustit u raku.....a onda je on reka da to nije nasa briga....a onda smo rekli da cija je?....onda je deda reka da glasamo za hdz opet....onda sam ja skuzija da nas deda podjebava sve od reda....
- i jos sto se tice stilovke - od 1941 do 2007....na nasim prostorima rzala je samo stilovka...tako da sad jebi ga to je vec i tradicija....zamisli da radis u sumariji i udes u sumu sa sjekacima i oni svi rezu sa stilovkama a ti jedini ko p**da izvadis husqvarnu i pocnes nesto tamo rezuckat....ama proglasili bi te p***rom.
- i jos sto se tice stilovke - deda je umro....sahranili smo samo njega u sanduku....spustili smo ga u raku samog sa sandukom.....e onda smo dosli i u raku bacili pekmeza....karabin.....ali stilovku smo lagano spustili da se ne razbije....njegov brat je bacio pekmez u raku rekavsi....evo ti pekmez jeba li te pekmez....a probaj mi žagu sjebat - jebat ce te bik na gmajni....ona je limena glazba nesto zasvirala.....naravno....iz raketnog bacaca su ošinderili edno dvajspet raketa....deda je bio zastavnik u JNA i pukovnik u HV....a stas....bio dobar coek
krule is offline  
Odgovori s citatom