Pogledaj jedan post
Old 19.04.2012., 23:14   #58
Ja sam brio ko klinac (nakon sto sam pogledo film) da prvi dio broda koji je prvi oso pod vodu da se je odvojio od drugog djela da bi taj drugi dio osto plutat
Jel u filmu je prikazano kak je prvi dio povuko drugi dio (tak sam bar ja to dozivio),i sad sam gledo dokumentarac od camerona 2012 godina skroz novi o tome sta se je dogadalo titanicu nakon sto je oso ispod povrsine vode.Bilo je bas zanimljivo i oni tvrde da se je prvi dio potpuno odvoio od drugog i da je drugi jos bio neko vrijeme na povrsini dok se nije ispunio vodom!Bilo je dosta zanimljvosti,nisu mogli dokucit kak su neki djelovi zavrsili tamo dje su zavrsili.I prvi dio broda je okrenut naopacke od drugog djela.I bilo je jos fora da su na jednom mjestu svi prozori bili otvoreni,a znaju da su bili zatvoreni te noci.Nekuze kak su se mogli otvori od udaraBilo je bas zanimljivih razgovora.Bila je i tema kao sta bi svatko od njih napravio da je bio na mjestu kapetana i onda likovi pametuju i kaze cameron da bi se on vratio nakon udara do sante leda i da bi tamo iskco putnike!Druga varijanta je bila da pokupe sto vise madraca za krevet,svezu ih i spuste spagama da uspori prodiranje vode (da ko da znaju na kojoj je dubini rupa,i kolko je bila dogacka trebalo bi im malo vise madraca).
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom