Pogledaj jedan post
Old 07.05.2012., 17:56   #1488
Quote:
LatifaLi kaže: Pogledaj post
Počinje, počinje. Jedva čekam. Ti trenuci, tako važni, tako mirisno ključni.

Ne znam da li mi se pričinjava ili su malo pomaknuli reklame prema sredini, tj. počinju negdje oko pola 9 reklame Valjda nam neće ostaviti tako mnogo slobodnog reklamnog vremena da i sebi napravimo čaj.

eh, da. Kad sam prvi puta vidjela Rešata J. (tj. tog glumca) odmah sam ga povezala s Adnanom, po izgledu. Mada je Rešat zlo u seriji, ali po izgledu nekako ima ono nešto više od Adnana (tj.glumca) i previše sam puta zamišljala Rešata kao Adnana, uz Bihter. Ajme, čak su mi napamet pali hrvatski glumci koji bi mogli utjeloviti Adnana u našoj verziji "ZLJ". Recimo Frane Perišin (mada je on, meni osobno hodajuća karizma), a Bihi Ornela Vištica. I sad kontam da sam možda počinila "svetogrđe" što uopće usporedih i dodam našima uloge? Nemojte me masakrirati.

A čini mi se da u onim člancima koji su postani da je Adnan (ili možda neki drugi glumac) baš dao neku izjavu tipa da neka se pogleda malo lik Adnana i lik Bihter pokraj njega... koja razlika, on onakav sav (nikakav) kakav je, a pokraj njega ljepota od žene sa stilom. Tako nekako bješe, ako se ne varam.
i meni se to isto desilo..kad sam ga vidjela sa onom mladom što mu je bila ljubavnica, shvatila sam da ne bi bio toliko loš za bihter koliko je seldžuk..koji je očajan, i brkovi i zubi.... fuj je čojk... ma koliko se meni ovde čudili meni musa ima karizmu,....i ako to znači da sam nastrana neka sam
od hrvatskih glumaca ? brate nitko od naših ne bi mogao nikoga iz AiM utjelovit..kakva crna vištica ko bihter, žena je bezze !!
a to sam i ja pročitala, ma svak bi pored njega izgledao kao bomba, šta ćeš kad čojk izgleda ko albanski kamiondžija !
Zorée is offline  
Odgovori s citatom