Tema: Dohrana-#4
Pogledaj jedan post
Old 14.11.2013., 21:03   #76
ribice mislim da je mrkvu svježu davat od početka dohrane ipak rano, dapače po rodinim tablicama i inače strožim tablicama ide mrkva dosta kasnije, sok ok, ali mrkva vlakna ne znam baš, ipak je povrće, a kao povrće svježe tek poslje godine

cipi dapače mislim da je rano i šljivu tako maloj bebi koja nema ni 6 mj ni prema najslobodnijim tablicama od prije 10 godina ja ne znam da šljiva ide prije 6 mj, neka me netko ispravi ako griješim, ali eto kad je uvedena ako nema problema sa crijevima i alergijama ili reakcijama, onda je ipak ok, samo je bilo riskantno počet s tim

ja dajem kakao i 8 žitarica od nestle, probala šljivu i zob ali kako joj izgleda šljiva ne paše, proslijedila sestri načetu kutiju, nemam omiljene proizvođače, čitam sastav pa zaključim šta mi paše, moram imati jednu ili dvije kombinacije bez mlijeka za povrtne i voćne kašice, sada smo na 4 korn, 3 korn i prosu i nekad kuham griz, palentu, geršlo, rižu itd...

od hippa imam breskvu i kajsiju, ali nisam sigurna hoćemo li uzet iduću kutiju, probala i dm-ove kutije s mlijekom, nije loše, ali nekako mi ovaj kako i žitarice najbolje prolaze

samo nikad nisam nagusto napravila 5-6 mjerica toga stavim jednu ili dvije pa 3 korn, jer mislim da je zdravije, a ovo više radi okusa
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom