Tema: Dohrana-#4
Pogledaj jedan post
Old 15.11.2013., 00:04   #78
geršlo je ječam

mojoj se sviđa ovaj kakao i 8 ž, ja stavim u bocu po jednu mjericu, ima 8 žitarica što s glutenom što bez glutena, ali zamjeram mu što ne piše kolko koje % ima ja patim od tih podatka (no ni na 3 korn ne piše ), brijem da je pšenica glavna i umjesto šećer, piše slad pa brijem da je to ječmeni slad i kakako, a kakako je kao dobar i ima neki kao probiotik pa sad znadni, ja sam to počela stavljat u bocu kad je odbijala bocu, mada sad sam sigurna da je to bilo radi zuba, ali slađe popije ovako, al kad neće, onda neće ni ovako ni onako
uglavnom ako neće bocu zagustim joj sa tim i još nekom čistom žitaricom i pojede garantirano tako da je obezbjeđen unos mlijeka u kritičnim situacijama

ali kao mliječno žitni obrok uglavnom dajem jogurt i 3 korn ili jogurt i 4 korn, mada u zadnje vrijeme kako joj se popravilo dnevno spavanje, opet često nekako ne dođemo do tog trećeg krutog obroka, ali s obzirom da ima tri boce u kojima je po mjerica nečega možda je to sasvim ok, važno mi je da unesemo dovoljno mlijeka, a ostalo kako stignemo
__________________
Pakao, to su drugi.

Zadnje uređivanje JustForFun : 15.11.2013. at 00:14.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom