Pogledaj jedan post
Old 30.06.2017., 10:06   #1
Raspad sistema

Pozdrav.
U vezi smo 5,5 godina. Odmah ću napomenuti da je osoba koju najviše volim na cijelom svijetu i čiji svaki pogled i dodir u meni probude nevjerojatno lijepe osjećaje.
S druge strane koliko ga volim znam da nije empaticna osoba na koju se mogu osloniti u bilo kojem životnom trenutku (iako mi je teško zamisliti uopće postoji li zapravo partner na kojeg se možeš osloniti).
Prije 3 godine, kad sam bila na terenu u drugom gradu, otišao je van u grad udaljen 400 km sto meni naravno nije bilo ni rečeno. Bila sam nakon tog shrvana, on je to znao, ali ga nije spriječilo za nanošenje novih rana. Naime, te iste godine ostavio me na staru godinu i otišao s prijateljima proslaviti novu godinu u jedan srednjoeuropski grad.
Uskoro je takvo ponašanje postajalo sve učestalije te se događalo laganje i za put u Amsterdam, odlasci na more itd.
Kad je dobio posao posljednja sam saznala od njegove sestre na nekakvoj njihovoj obiteljskoj proslavi, čak mi se ni to nije udostojao reci.
Sve laži bih shvatila da sam bila rospija koja guši. Kad sam znala da ide negdje (sto je očito bilo rijetko) stvarno bi mi bilo to u redu budući da nema 5 g,a ja mu nisam mama.

I naravno sve je bilo "u redu" do neki dan. Znala sam da ću dobiti uskoro otkaz sto se i ostvarilo. U međuvremenu su se pojavili i neki obiteljski problemi.
Valjda sam bila previše tužna zbog svega tog i negativna i sad, iako imam dojam da mi se cijeli život raspada, on je pasivno agresivan prema meni i uništava me do kraja. Naravno, moram napomenuti da živimo skupa. Otkad mi se život počeo raspadati moram naravno napomenuti da je svaku noć do 1,2 vani, u tom periodu se ne javlja, krije mobitel i sto je najbolje ne može me niti zagrliti niti poljubiti kad vidi da se stvarno lose osjećam.
Izgubila sam nadu da će ikad biti bolje...
Ostaviti ga sad dok mi se život raspada u drugim poljima? Mogu li uopće još jedan takav dodatni stres podnijeti?
Ili trpiti još malo i prihvatiti ga takvog kakav je?
Hvala što ste me saslušali.
Lijep pozdrav
hoculascinu is offline  
Odgovori s citatom