Pogledaj jedan post
Old 11.08.2017., 17:48   #946
Molio bih Zorana ako može dati i druga dva ili tri linka za ostale dvije knjige ili sve koje ima osim ovoga:

Kasnije je objavljen niz svjedočenja i znanstvenih radova. Za izvore, nezaobilazne su četiri debele knjige Antun Miletić: "Koncentracioni logor Jasenovac 1941-1945 : Dokumenta", prve tri knjige 1986.- 1987., četvrta knjiga 2007.. Dostupne su (barem prve tri) na znaci.net, prva knjiga: http://www.znaci.net/00003/510.pdf .

Ovu knjigu sam prošao do trećine (za razliku od nekih komentatora na drugim pdf kada im se da link komentiraju a da ni ne prolistaju a kamoli pročitaju materijal na danom linku) i imam par stvari koje su meni bile začuđujuće, na jednu sam našao odgovor u samoj knjizi kasnije, ali ima par iznesenih činjenica, ne radi se o brojevima stradalih jer je već naglašeno da se sa tim debelo manipuliralo, već sa onim što su iznijeli svjedoci, ali to ću iznijeti jednom, ali bih prije toga volio vidjeti i ostale knjige od istog autora pa ako može link na svaku pojedinačnu knjigu. Možda još nekoga zainteresira pa možda i on pronađe nešto što bi bilo korisno komentirati. Ja ću moje komentare dati s napomenom na kojim se to stranicama u knjizi nalazi, jer kopiranje direktno pojedinih djelova iz knjige na forum ne ide samo tako jer treba puno toga ispravaljati što se tiče samog formata.

Zoranu se zahvaljujem za link na ovu knjigu, ali bih molio direktne linkove i na ostale knjige istog autora o ovoj tematici.
krekre is offline  
Odgovori s citatom