Pogledaj jedan post
Old 26.09.2017., 02:51   #205
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Pričale su mi tri frendice, ne poznaju se međusobno, iskustva su iz dvije zagrebačke bolnice, ali tri različita doktora.

Neću u detalje da se ne prepoznaju, ali ukratko ovako - doktori se boje uzimati klasično mito, pa su našli novi način da im se ljudi "oduže", npr. kažu "mogla bi se Vaša žena upoznati s mojom pa da odu zajedno u shopping". I onda doktorova žena odvede pacijentovu ženu u neki skupi dućan i nakupuje stvari za 15-20 tisuća kuna, naravno, na račun pacijentove žene. Ideja je ta da nitko ne može dokazati da je riječ o mitu, to su samo dvije poznanice koje idu zajedno u shopping i jedna je odlučila počastiti drugu, pa frendice to rade, zar ne?

Druga varijanta je nešto očitija, a to je da doktor pacijentu koji ima dućan atraktivnim prizvodima pošalje svoju ženu, koja dođe u dućan kao najnormalniji kupac, odabere si što bi htjela, a to onda ne bude naplaćeno, nego joj se uruči besplatno... Pa ima lakomih doktora i lakomih doktorskih žena, koje ne dođu samo jednom, nego, recimo, svake sezone, redovno.
Jezus Marija, skupo je danas biti bolestan
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom