Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 01:06   #40
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Naravno. Uvijek fino, nikad iskreno. Lažni smiješak i same ljubičice iz usta dok radiš govnarije. I onda kad im netko jednom u životu skreše u facu što su i tko, onda je to valjda agresija. Ah. No najbolje je takvo smeće odjebat iz života. Žalosno je jedino ako ih moraš viđati negdje i dalje jer se samo prisjetiš njihovih gadosti, ali jebiga, i to je dio života.
Pa da, problem je što ih i ja sve više odjebavam iz života, i na njihov način im to pomalo dajem do znanja, ali sad su oni u šoku. Pa zašto? Pa kaj su oni napravili? Pa nisu oni ništa loše mislili. Pa ovo, pa ono.

Evo jedne anegdote pred 2 godine. Vozio sam auto star 20 godina i tako ja skupim novaca, dakle svojih novaca, za neki noviji. Prodam ja stari auto, i kupim drugi iz 2007. Naravno da ne osjećam nikakvu potrebu da bi te ljude obavijestio da sam promijenio auto. Ono WTF!? Idem ja jedan dan u Arenu. Obavim ja u areni, spustim se na parkiralište, taman otključam auto i otvorim vrata, kad evo ti njih dvoje taman izlaze iz svog auta, par mjesta do mojega. Bok - bok. A čiji je to auto? Pa, moj. Tvoj? Pa da. Pa kaj ti nemaš onaj auto? Ne, kupio sam drugi. A nisi nam javio? (WTF!?) Pa, nisam da. Zašto bi ja to vama javljao? Pa gledaj, mentol dragi, mislim da bi stvarno bilo u redu da nam takve stvari javiš. (WTF!!???) Ja se počeo smijat: pa ja mislim da to nije uopće moja obaveza. Zašto bi ja to vama javljao? Dobro, u redu, u redu. A kolko si platio auto? xxxx €. MOOOLIM??? Odkud tebi tolko novaca? (WTF!!!!!?????) Pa to vas nije briga odkud meni novci, kupio sam ga sa svojim novcima, ne sa vašima + cinički smiješak. Ti si postao strašno bezobrazan. Ok, aj bok. Sjedam u auto, odlazim i psujem pol puta.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom