Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 19:00   #6059
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Bat Kol;
/cut
Bat Kol ne vadi iz konteksta, ne imputiraj, i ne ismijavaj se nećemu što ne razumiješ ili te ne zanima.
Uvjeren sam da bi brzo povezao najbitnije, samo kada bi ti tvoj ponos i lažna uvjerenja to dozvolila.
Da ne citiram sve jer se vidi cijeli tekst pa da ne seciram rečenicu po rečenicu.. Sjajno si zamijenio teze. :klap:
Ali, pustimo sad to, meni je drago da se baviš nečim korisnim i suvislim pa se nadam da ćeš tu suvislost iskoristiti da nam možda i prezentiraš sve te prijevode i tekstove kojima si se bavio.
Da ponovim - suvislo, jer ja ne imputiram niti ismijavam. Dobro čitaj što i kako piše.

Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Pogledajte u detalje (unosio je na Chronometer namirnice) prehranu jednog sirovojelca bodybuildera.
Unos pojedine aminokiseline veći je sada kada je sirovi vegan, nego kada je bio svejed.
Zatim, zanimljivo mi je kako je imao manjak b12 i sada kao sirovi vegan prije suplementiranja, a i kada je bio svejed. A jeo je svaki dan meso i mliječne proizvode.
Imao je manjak kalcija kao svejed, kao sirovi vegan dovoljno...
Pogledajte do kraja.

https://www.youtube.com/watch?v=_c6PWs4fNhA
Guba mu je video (simpa mi je tip ).

Uglavnom, dok je jeo meso, trebao je ubacit i crveno, a ne samo piletinu. Tada bi bio sufficient u svakom polju. A ne bi trebao izbacivat ništa ostalo. Uostalom i sam to priznaje.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline