Pogledaj jedan post
Old 07.10.2017., 10:00   #2857
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Pitanje, jesam li ja bahata ako nekome tko mi kaže:
"Rođakinja vas je zvala na ročkas i niste došli",
Te ponovi tu rečenicu par puta istim osuđujućim tonom nakon moji pitanja da o čemu se uopće radi.
Da, izgleda da smo svi mi kojima se manipuliralo jako osjetljivi na to pa nanjušimo i najmanju prijetnju. Pitam se zašto živimo u svijetu u kojem nije normalno nekome iskreno reći da ti se ne ide na krizmu, svadbu, krštenje, rođendan, a da taj netko ne digne nos do neba?

Evo, bila ja na prvom susretu s psihologicom.
Bilo je stvarno krasno. To je zapravo besplatna terapija u sklopu mog faksa jer tamo djeluje udruga psihologa. Svi su mi rekli odmah da to sigurno ne valja čim je besplatno. Eto kako Hrvati razmišljaju

Imam pravo na 15 dolazaka pa onda mogu nastaviti privatno ako problem nije riješen.

Enivej, žena je bila divna, vodila me kroz razgovor, imala je razumijevanja, lijepo je detektirala probleme, dala mi zadatke do idućeg puta i rekla o čemu ćemo idući put nastaviti.
Triput sam se rasplakala, ali imala je već spremne maramice na stolu

Odmah na početku me onako milo pogledala i rekla "vi ste došli spasiti sebe i vidite da niste nestali. To je bitno, niste nestali. Tu ste, odlučili ste staviti malenu sebe u svoje krilo i zaštititi ju".
E tu sam se rascmoljila ko prase.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom