Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 14:17   #1220
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Ja još nikad nisam čula da nekome smeta ako mu netko ne odgovori isti moment( dobro, ne brojim ove u posesivnim vezama, to je drugi par čarapa), ljudima smeta ako nekome stalno trebaju sati, ponekad čak i dani da im se odgovori, a kao dobri su si s tom osobom, još kad se to stalno ponavlja s nekim osobama. Posebno ako poruka sadrži pitanje, nije baš praktično da nekoga pozoveš na kavu, a on ti se javi danima poslije...

Malo ljudi previše rade dramu oko toga, pa nije sad da netko očekuje da istu sekundu odgovoriš, ali isto tako ni danima poslije, ja nemam s tim problema, odg. kad vidim, postoje iznimke kad nisam dostupna pa to potraje, ali inače odgovaram u nekom normalnom roku, otkucati poruku je par sekundi posla.
Ovo se meni baš neki dan dogodilo. Jedna frendica je uvijek u nekoj gužvi (nije mi jasno kakvoj, radimo isti posao, ja čak na dva mjesta, ona neudana - živi sama, ja udana, ali ne drobim jer smo svi različiti). To je onaj odnos gdje se možemo ne vidjeti mjesecima, ali znam da na nju mogu računati i da kad se nađemo, kao da smo jučer na kavi bile.

Uglavnom s njom druženje dogovorit je neviđena jebada pa sam odlučila kada sam u prilici, samo joj poslati poruku 'kava?'. Prođe, prođe, ne, ne! Nema ljutnje ni drame ni sa čije strane. I šalje ona meni kako joj nisam odgovorila na poruku. Ja nemam pojma o čemu se radi jer nema niti jedne poruke na WAu prije toga kad kraljica meni screenshota moje zadnje pitanje 'kava?' i njezin odgovor 'ne znam, možemo se dogovorit!' negdje sredinom 2. mjeseca. Naravno da sam ja jednom u međuvremenu čistila sve poruke.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom