Pogledaj jedan post
Old 03.04.2012., 15:53   #11
je, čula sam za tog lika i imala jedno iskustvo s njim, ljetos i prije cca 3 godine kad sam tek i saznala za njega.
da ne odugovlačim previše - tip je čudo i zbilja sve vidi i sve zna. mene je najviše fascinirao intervju s njime nakon kojeg nisam mogla svojim ušima vjerovat da takvo što postoji

http://www.youtube.com/watch?v=bASAj5TWHDE - evo linkić pa koga zanima nek pogleda.....ima 4 nastavka

najviše me fasciniralo što je gađao tako neke nevjerojatne detalje: znao je da je moja mama imala prvo žensko dijete, dečko za kojeg sam pitala je znao koga od braće i sestara ima, meni je spominjao neke uroke i rekao mi da "skinem taj crni grudnjak sa sebe koji imam" (na sebi sam ga imala)...rekao mi da ne smijem nositi crni veš i da mi je sranja radio dečko u kojeg sam bila zaljubljena (a ja zvala s ciljem da pitam jel nam se netko petlja u taj odnos jer sam sumnjala na jednu frendicu) - kaže mi NE, TO TI JE ON SVE NAPRAVIO JER MU SMETAŠ KAO ŽENA........ ja pitam PA DOBRO, ZAŠTO?! kaže mi pravi razlog koji NEMA ŠANSE da je mogao slučajno znati (nije bitno za javnost)..... uglavnom ostala sam totalno paf!

inače nisam sklona tim stvarima (iako nije da u to ne vjerujem) ali sam bila u tolikim govnima svojevremano da jednostavno NISAM MOGLA više čekati nego sam morala tražiti pomoć jer sam zbilja mislila da ću poludit. doslovno.
eto-ako netko još ima iskustva, voljela bih da a podijeli. moje je jaaaako pozitivno
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom