Tema: Perike
Pogledaj jedan post
Old 18.02.2006., 23:45   #7
Quote:
hana kaže:
ma lako za to da se ne smije vidit, pa namjestis kako spada ali prob je sta ako ti neko u guzvi povuce periku i ostanes bez kose
nisam misla na namjestanje da se nebi vidlo da je perika,nego na kvalitetu.ako perika nije super kvalitetna,odma se uoci.narocito gdje se perike toliko puno ne nose kao zagreb recimo.inace,perike obicno imaju cesljic pri kraju i na vrhu da se ucvrste za kosu.prave perike nisu vise ko kape sa gumom ispod kak su nekad bile nego mrezaste,potpuno prozracne,sa cesljicima da ti fakat ne moze ispasti ni da te potegne netko.i imaju onu elastik traku koju stisnes na kolko si najkomfornija da mozes mlatarati glavom a da ti se ni ne pomakne.ove za partije to nemaju,ali prave skupe ne ispadaju tako lako.licno,ja ih ne nosim,ali za tako nesto dam vise love ali da bude kvalitetno.ipak to imas glavi u koju ti svi bulje.specijalno ako ides van,gdje te gledaju i tak i onak.i narocito muski.
tako da kad se fakat odlucis da ces furati periku,das lovu za nekaj kaj fakat lici na nesto i ne ispada s glave.druga stvar je biti hrabar i pojaviti se negdje gdje te inace znaju sa kompletno drugom frizurom,bojom kose i duzinom.osim ako ne mislis to furati samo gdje te nitko nezna.u zagrebu jos uvjek malo cudno gledaju na tako nesto(danas dugokosa crnka,sutra blondina do ramena,preksutra crvenkokosa sa spiralama i sl)i perika je jos uvjek objekt za skrivanje celave glave,i treba malo vise hrabrosti ako nije halloween party.ovdje se to nosi jako puno i ne trebas toliko razbijati led,iako ja kad sam negdje nova u novoj firmi jos uvjek moram prolaziti kroz pitanja i poglede kad danas dodem sa dugom kosom ravnom a sutra valovitom i u pramenovima-iako ja favoriziram extenzije(instant)a ne perike.
cak mislim da bi izvan nasih granica(italija recimo)nasla puno vise nego u zg,pa ako se vec cure odlucite...kupite jednu ali vrjednu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom