Pogledaj jedan post
Old 21.05.2009., 18:11   #71
Hebem im ja fedex u dupe grrrrrrrrr

Eto zvali su me još u ponedjeljak ovi iz Fedexa da je pošiljka stigla no kao ne radi im skener pa mi ne mogu poslati frakturu i obrazac za punomoc i jucer im napokon proradio skener i ajde dam im ja punomoc i danas dobio račun. 395 FUCKING KUNAAAA JA NJIMA MORAM PLATITI ZA JEDNU MAJICU !!!

Oni stvarno nisu normalni. Sada sam ih zvao i ljubazna teta na telefonu mi je objasnila kako su mi naplatili 100 kuna manipulativnih (čitaj: manipulacijskih ) troškova jer je to kao normalno za punomoć, standardna cijena, a još 100 kuna koje su mi naplatili su troškovi carinskog skladišta i kao da mi je tu progeldala kroz prste trebala je staviti cifru od 130 kuna jer kao po cijeniku ide od 0 do 5kg sve po 130kuna ali pošto je moja majica bila teška svega 0.4kg oprostila mi je tih 30 kuna i zbog toga bi kao mogla najebat, ali ona je ipak bila dobra. Yeah right još su naplatili neke 3 kune za bankovnu garanciju i na sve to lupili PDV i na kraju ja Fedexu moram platiti 247 kuna. Plus pdv i carina koji su 148 kuna (na koje se ne bunim) i sve skup to je suma sumarum 395 kuna. Pitam ja nju kao što ako ja to ne platim, kaže ona meni budemo vas tužili, vi ste nama dali punomoć i shodno tome morate platiti sada to

Još mi žena naglasi kako oni svakodnevno dobivaju pošiljke upravo iz Abercrombia i da sve do jedne pošiljke šalju na carinjenje. Čim vide da je nešto došlo iz abercrombia bilo to 5 ili 555$ ide automatski na carinu. Pa ubuduće se čuvajte vi koji ćete naručivati jer ne gine vam dodatni račun minimalno 400 kuna carine i troškova špedicije fedexa. Račun može biti samo veći nikako manji. Abercrombie u Hrvatsku šalju isključivo preko Fedexa!!!

A ja si sada mislim da li da platim taj racun ili da se inatim sa njima. Hm, majica od 165 kuna (30$) na kraju će me doći 780 kuna

Zadnje uređivanje soundvision : 21.05.2009. at 18:30.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom