Pogledaj jedan post
Old 26.04.2013., 08:37   #8
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
evo mene. ja se godinama dosta oblacim kod dragane ognjenovic.
ovako stoje stvari. ona sad ima tri linije, odnosno tri radnje:

1. d.o. to je kao visoka moda, njena najskuplja linija, radnja je u ulici ivan begovoj. to su nekad bile GENIJALNE stvari!, ali ona se za sve ove godine uljenjila, ne puni radnju sezonskim kolekcijama, ponekad, s vremena na vreme, ubaci ponesto, napravi reviju, ali to je sad sve nekako jednostavno. no, i tu s vremena na vreme moze da se nadje fenomenalnih komada odece, i ako je fenomenalan, onda cena i nije visoka. mislim da u radnji nema komada odece skupljed od 190 eura, ja imam par haljina sto sam kupovala kroz godine, nikad nista nisam platila skuplje od toliko. sakoi su do 150 eura (sakoi su joj stvarno odlicni), pantalone mogu da se nadju i za 70, 80 eura, suknje jos jeftinije. kod nje mi se dopada sto ima svest o tome gde zivi i koliko ljudi imaju novca.

2. software je njena linija za svaki dan za svaku zenu. radnja se nalazi na terazijama, pored pozorista na terazijama. tu haljine kostaju 45 eura, sakoi 50ak, suknje cetrdesetak, ne znam da l u radnji ima ista skuplje od 90 eura. tu stvarno moze covek dobro da se obuce, jeftinije je od zare, ko voli taj stil, jednostavno, tu svasta moze da kupi. al, isto ko i za d.o. vazi pravilo da moras da dolazis cesto, da bi kupio ono sto ti treba. ona je jako pedantna i roba joj se ne raspada, imam sakoe iz softvera koje nosim 7 godina i ne fali im apsolurno nista.

3. simply, to je njena treca linija, radnja se nalazi u hotelu hajat. to sam bila jednom, daleko mi pa ne idem cesce. ja imam suknju i haljinu iz simplija koje obozavam. haljina zimska debela je kostala 70 eura, a suknja 55. perfektno skrojene i sasivene.

4. e da, ima jos jednu liniju, sos, sasvim obicne stvari, njena trikotaza, radnja je isto u ivan begovoj, pored d.o, al mi se to ne dopada.

eto. ako jos nesto treba o dragani ognjenovic, pitajte, sve iz perspektive musterije znam
slike bi bile super ako ti se slucajno da poslikati par stvari ili cak sebe u draganinoj odjeci (u tom slucaju to mozes staviti na topic hrabre forumasice, ili ovdje). samo ostani anonimna.

ako ti se ne da slikat, mozda mozes malo detaljnije opisati komade koje imas, i ilustrirati stil nekim slicnim fotkama s neta, pa cu ja pokusati biti mastovita
luca is offline  
Odgovori s citatom