Pogledaj jedan post
Old 22.03.2007., 11:33   #39
ej cure, ajmo pomoć... zapalila sam se za jedan kostim na VS stranici i neću moći mirno spavati dok ga ne kupim! međutim imam više problema:

1. kažete da se carina ne plaća ispod 50 EUR-a, a što je sa dostavom?! naime kostim dođe sve skupa nekih 41 $ što je manje od 50 EUR-a, ali ako mi na to nakelemeče 200kn dostave onda mi se to stvarno ne isplati?
i koja je to fora da platim iz Cro, a isporuče mi u EU - frendici mi dečko živi u Milanu, pa ne znam jel mi to pametna opcija?

2. što je s njihovim veličinama? u tablici s veličinama vidim da imaju dvije veličine S (6 i 8), pa dvije veličine M (10 i 12), al na kostimima nema mogućnosti odabrati manji ili veći S - sve im je pod jednom oznakom?!
također, sve im je na stranici u inčima, pa sam fino na netu našla konverter iz inča u centimetre i po toj njihovoj tablici tamo ispada ovako:
- opseg mojih grudi je točno 90 cm, pretvoreno u inče to je 35.5 (90,17cm) i to ispada veličina S (8)!!! što je meni strašno čudno jer ja inače kod nas gornji dio bikinija moram uzimat L?!
- e sad, bokovi su mi valjda M, ali opet me buni što u tablici s veličinama imaju dvije veličine M, a pod kostimima samo jednu oznaku M - što ako mi pošalju taj veći M?!
općenito mi se te njihove veličine čine 2 puta veće od naših!

3. kako funkcionira to plaćanje? kad ukucam broj kartice, jel oni odmah skinu taj iznos s nje (što ću ako mi ne dođe kostim, a uzmu mi pare?! ) ili plaćam na pošti u gotovini kad pošiljka stigne ili je neka druga fora s tim?

totalno sam zbunjena!!! pa please pomozite jer sam totalna neznalica što se tiče on-line kupovine!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom