Pogledaj jedan post
Old 24.11.2012., 22:56   #5945
Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
Evo mene nazat....metatreksat je bio dobar, ali po povratku u Zg, se gadura pocela vracati i tablete su prestale dijelovati.... kroz mjesec, mjesec i pol dana bi trebala krenuti s bioloskom terapijom injekcijama, pa me zanimaju iskustva ljudi koji su bili na toj terapiji, ima li takvih??

Nazalost ja sam jedna od onih koja ima artritis, sve zivo i nezivo sam isprobala, ovo mi je posljednja nada vec sam se pomirili s tim da cu je imati stalno, ali kako to biva moji stari ne odustaje, trazi, kopa i njega muci vise nego mene....covjek se navikne na sve tako i na nju...ja bas vise nema zivaca ni volje, jer stalno razocaranje....

Bok,ja sam stara članica,no puno se ovdje ljudi promijenilo dobrih i loših protiv kojih smo se borili,pa sam prestala pisati...no ponekad citam jos uvijek...inace radim u trgovini i imala sam prilike razgovarat s ljudima koji ju isto imaju...jedan kupac je nedavno završio s 3.inekcijom biloške i svee mu se povuklo....ja bi rado voljela ali mi se stvaaarno neda ici po bolnici,koristit kortice i sve sta zahtjevaju...ali uglavnom njemu je super!!!

Inače neznam koliko ste upoznati s biloškom,no taj isti kupac mi je pricao kako je u Švedskoj bioloska naaaajnormalnija stvar,ljudi dodju kod doktora malo ga pikne i super sve...a mi ovdje moramo nalazit sponzore i prolaziti procedure i komisije kako bi dosli do toga.Inace neke zemlje u ovom slucaju Svedska,je sto se tice istrazivanja 5 koraka ispred nas....
Boze,gdje mi zivimo
__________________
Zivi svaki dan tako,kao da ti je posljednji!!
Svaki dan u koji se nisi nasmijao, izgubljen je dan!
cokoladicaa is offline  
Odgovori s citatom