Pogledaj jedan post
Old 19.05.2017., 19:41   #6770
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Pa slazem se....
Cak mislim da uopce nema ideologiju vec cini stvari koje misli da su mu od koristi u datom trenutku. Cisti populist i oportunist.
Zato mi i nisu jasna ta nastojanja, osim ako ona nisu ozbiljna, vec cisto igra zivaca i stvaranje trajnog, laganog pritiska da bi Trump pokazao svoju hirovitu prirodu i stao manijakalno twittati i sve te stvari koje " pravim " republikancima dizu kosu na glavi. Onda je to ok.
Grozim se smirenog, racionalnog i ideoloski bez mrlje PEncea.
Pa mislim da neki ljudi uistinu vjeruju da je bilo koluzije i/ili da je lud, itd. Ako iskreno vjerujes takvo sto, onda normalno da ces i Pencea prihvatiti.

Nisam ni ja toliki partizan da bih racunala, "ma i da je i lud i veleizdajnik, sto me briga, samo da AHCA ne prode." Ako je bio u nekakvoj koluziji sa stranom zemljom, onda normalno da ga treba smijeniti.

Ja samo kazem da zasad nista od takve koluzije (ubit ce me jezikoslovci, zar ne, sunshinestar ) nije dokazano, a ja se nadam da ni nece. Necu drzati fige da Mueller otkrije sve i svasta, prvo jer je ruzno i htjeti da ti je predsjednik veleizdajnik (kakav god bio), a drugo, jer bi religious right na vlasti tek bio cisti horor.

Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Finch, pitala si za izvještaje hrvatskih medija.

Prije dva dana je bila vijest da je Trump na korak do smjene, a danas javljaju da su i Republikanci za njegovu smjenu.

E sad ćeš pitati koji Republikanci, koliko njih, i da li se misli na Sentarore, Kongresnike ili neke treće.
Pa naravno da ništa određenog nisu rekli.
Rekli su smao ono što sma gore napisao.
Klasični spin da izgleda kako postoji konsenzus imeđu Demokrata i republikanaca da se trena skinuti predsjednik.
Opet će to neko shvatiti da su "svi" za smijenu , samo "diktator" se ne da.
Ma joj, nema nikakvog bipartizanskog dogovora o smjeni. Bar u ovom trenu.

Ja ne sumnjam da Republikanci potajno mastaju o predsjedniku Penceu, ali stvarno, daleko smo mi jos od bilo kakvog impeachmenta.

Imamo sad nezavisnog istrazitelja (povjerenstvo, je li ), neka pretrese sto ima, a impeachment bi trebao bar do rezultata istrage pricekati, ako nista drugo.
Atticus Finch is offline