Pogledaj jedan post
Old 19.10.2015., 11:01   #37
Quote:
Hinny Pie kaže: Pogledaj post
....
Imam dečka već 2 godine i s obzirom da studiram u njegovom gradu, već neko vrijeme živimo zajedno sa njegovim roditeljima u njihovom stanu.
Oni oboje ne rade, on radi za minimalac i još i njih financira što naravno dovodi do moje frustracije.
Njemu od plaće, kada poplaća sve troškove, ostane 500 kuna koji daje njima za hranu, a koje oni troše na alkohol i duhan pa nas ja nekako hranim koliko mogu na iksicu.
...
bespotrebno si sama sebi navalila teret njegove obitelji - da, troše novce bezze ali ti si u njihovom domaćinstvu i ne samo da ćeš teško promijeniti njihove navike nego ni nemaš baš pravo na to
ako si možeš priuštiti, živi sama i troši energiju na fax, a ne na njegove roditelje

Quote:
On je shvatio da ovo ne vodi nikuda i prijavio se na brod.
dobro je učinio

Quote:
I ide, za mjesec dana. Ja sam naravno to saznala tek kad su ga primili, nije mi spomenuo ni da razmišlja o tome- samo mi je jedan dan rekao da odlazi na 6 mjeseci i to je to.
Mislila sam da će se sada konačno srediti nešto i da ćemo se, nakon što se on vrati, odseliti negdje sami i početi živjeti svoj život, ali on kaže da ih ne može ostaviti..
boldano je vaš problem, a ne njegovi roditelji
čini se da ne razgovarate o bitnim stvarima nego pretpostavljate
svakako, mislim da je dobro što ide na brod; imate priliku s distance sagledati vašu vezu i tko što želi tu

Quote:
Šta da radim? Umorna sam više od njih i što nam se sve svodi na pomaganje njima i što su oni uvijek na prvom mjestu, a naše (ili moje?) želje na zadnjem.
odseli, posveti se učenju, s dečkom gradi vaše carstvo korak po korak
baja is offline  
Odgovori s citatom