Pogledaj jedan post
Old 24.11.2017., 15:45   #30
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Ti si dobio sud jer je sudac neuk i imaš bolesne sreće!

Ti si potpisao ugovor gdje piše da je ugovor na neodređeno vrijeme sa minimalnim trajanjem od npr 24 mjeseca te ne raskida istekom minimalnom trajanja ugovorne obveze.



Da je samo to bilo rečeno ti bi izgubio spor. Ali eto glupi odvjetnik tcoma i još gluplji sudac...

JER koliko se ja sjećam ti nisi tražio raskid ugovora pisanim putem kao što je propisano općim uvijetima poslovanja Hrvatskog Telekoma već si sam smatrao da je to raskinuto iako je drugačije napisano u ugovoru, tj uvijetima poslovanja.
Tražio sam na T-comovom predstavništvu raskid ugovora kada je već prošlo 26 mjeseci od potpisivanja ugovora. Upravo potvrda koji su mi dali u T-comu je na sudu bilo sveto pismo i pozivajući se na članak 368. st, 1 i 2 zakona o obaveznim odnosima dobio sam sud
Po tom zakonu raskidom ugovora prestaju moje prava ali i obaveze, ponavljam OBAVEZE prema T-comu. Dakle nebitno je što sam ja potpisao moje obaveze prema T-comu postoje toliko dugo dok izmedju mene i T-coma postoji ugovor koji obje strane obavezuje da ga se drže
.
.
MadMaksim is offline