Tema: Anksioznost
Pogledaj jedan post
Old 22.09.2006., 12:58   #1944
Quote:
mystic2006 kaže:
Donata, meni tvoji postovi pokazuju samo da se vidi da ne znas o cemu pricas vec se hvatas za slamke.
Mystic, meni je drago da imas dobar odnos sa svojim psihijatrom. Drago mi je i sto te educira o tvojoj bolesti. Google danas pruza mnogo mogucnosti pretrazivanja i nove informacije su nam na dohvat ruke jednim klikom. Ali, to ne znaci da odmah znamo i interpretirati informacije do kojih dodjemo. Ok, priznajem da sam te isprovocirala, ali jedino i iskljucivo zato sto netko tko naleti na tvoj post moze doci do pogresnih zakljucaka - prvenstveno o mogucnosti lijecenja panicnog i anksioznog poremecaja nakon odredjene zivotne dobi. Isto vrijedi i za lijekove, ako je neki lijek pomogao tebi ne znaci da ce i drugima, nas mentalni sklop je, unatoc zajednickoj fiziologiji i anatomiji, uvjetovan i drugim cimbenicima koji su jedinstveni za svakog pojedinca.
Bez potrebe si se raspisao o fMRI, lijekovima i fiziologiji mozga, vjerojatno vjerujuci da razbijas necije predrasude. Niti su u Hrvatskoj ljudi primitivni niti neuki, pa da ne razumiju psihicke probleme, niti je Amerika obecana zemlja za ljude s psihickim poremecajima i bolestima. Da koji puta odes na neki od americkih foruma, ili bilo koje druge zemlje, nasao bi jednako uplasene ljude koji se muce mislima "sto ce selo reci".
Donata is offline