Tema: Reiki
Pogledaj jedan post
Old 08.03.2004., 06:27   #156
Dakle, jedino sto jos mogu reci u vezi simbola je da je ocito da je SUPER da su bili tajni, a ocito je da su takvi trebali i ostati. Kuzite li vi ljudi da vecina vas prica o stvarima o kojima mozda tek zna neke gluposti iz casopisa ili od frenda/frendice koji nisu ulozili truda posteno svladati ni prvi stupanj. Pa, to je sramotno. To je kao da ja sad na konto par rijeci koje ste istresli na forumu idem pricati kakve ste vi osobe. Rei Ki se dakle, kao prvo, ovako pise. Drugo, o tome se ne debatira nego se Rei Ki prakticira. Istina je da ima majstora koji su u u ovoj disciplini vise zbog novca nego zbog pomoci sebi i drugima, ali to ce tako i tako njima doci na dusu, a ne vama pa se stoga ne morate uzrujavati. A, osim toga, tko vas njima tera!? Da li ste culi da postoje i majstori koji iniciraju besplatno, ali uz uvjet da 21 dan jedete samo voce i povrce te pijete samo vodu. Ako to mozete, svaka cast. Sigurna sam da ce se vecina sloziti da je lakse izdvojiti nesto novca i obaviti inicijaciju (ako to uopce zelite). Odgovor na pitanje koliko se dugo bavim Rei Ki-em: nekoliko godina. Mislim da to niti nije toliko bitno jer je vazna kolicina truda koja se ulaze u nesto te tako imamo novake koji vise kuze bit od onih koji su u tome desetljecima. Po ovome se moze zakljuciti da se REi ki-em ne bavim niti puno desetljece. Ali sam sigurna da cu se baviti ostatak zivota. I prije no sto krenete s napadima, dajte malo budite prakticni pa se informirajte na vise strana. Da vam slika postane realnija.
maryca is offline  
Odgovori s citatom