Tema: Stjenice!
Pogledaj jedan post
Old 21.10.2016., 10:55   #51
ekipa, trebam pomoć. uselila sam se u jednu sobu koja je puna stjenica. zvala sam pest kontrolu i odradili su jedno čišćenje i špricanje kemikalijama i mislim da su uradili i toplinski tretman. međutim, sumnjam da su me sinoć možda ugrizle, iako ne mogu biti sto posto sigurna da je to od njih. istog dana kad je bila tu pest kontrola smo i ja i cimerica odnijele svu robu na pranje i vratili je poslije u stan. servis će još 2 puta doći i odraditi tretman i nadam se da bi ih to moglo ubiti. s tim da rade čišćenje samo u 3 sobe, nisu dirali kuhinju i hodnik koliko znam jer bi koštalo jako puno love, a ne plaćamo mi nego gazda. a iz servisa su rekli da ih nije bilo u drugim prostorijama.

u svakom slučaju planiram definitivno seliti iz stana, ali me zanima postoji li šansa da ih prenesem u drugi stan? kofere su mi isto očistili valjda toplinskim tretmanom iz servisa, a i ako operem svu robu, ima li nade da ih ne prenesem u drugi stan? iz servisa su mi rekli da je nakon svih tretmana praktički nemoguće prenijeti stjenice ako je sve dobro odrađeno, ali sam užasnuta upisima ljudi koji pale namještaj i ne mogu se riješiti nikako tih čuda.

također me zanima je li one mogu ući u npr. jakne ili robu ili se kreću po robi?
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom