Pogledaj jedan post
Old 27.12.2006., 14:44   #2
Hmm..ova usporedba teretane, orbitreka, ect. i trcanje po vani je po meni sasvim pogresna, zato me i ne cudi previse sto ti je tijelo reagiralo tako kako je..
Naime, to je sl. kao da si rekla ..do sada sam plivala u ( ugrijanom ) bazenu i nakon toga kad sam pocela plivat u moru jedva sam plivala par minuta jer nisam imala snage za vise ( bilo je valovito ) i tijelo mi je drhtalo od zime ( jer more nije ugrijano ), bla, bla, bla..a uzgred toga si i bila bolesna..
Mislim, ljepoto, cemu se ti cudis kad se to sve uzme u obzir..??

Ja mislim da nemas ( zdrastvenog ) razloga za brigu, no svejedno, da budes sigurnija, ti mos' otici kod doka..
U mojim ocima korijen problema lezi u tome sto nikada nisi u zimskom periodu vani trcala ( ako sam te dobro razumijela rekla si samo po ljeti, jel..), i sto se zbog bolesti izvjesno vrijeme nisi bavila nikakvom sportskom aktivnoscu..

Moja preporuka bi ti bila da si dobro zagrijes tijelo prije nego krenes van, dakle, strecing bar 15-tak min. i da potom naizmjence trcis i hodas te polako tijelo privikavas na sportsku aktivnost i niske temperature koje momentalno vladaju...
Nemoj nista na silu..tijelo nije masina, ono ce postepeno da se uigra..
Ni jedan od spomnutih joggera nije preko noci odtrcao 10 km na minus 5, prema tome, bez panike.. korak po korak i ti ces doci do svog zeljenog cilja..

Go girl..

Zadnje uređivanje Bunny : 27.12.2006. at 17:21.
Bunny is offline  
Odgovori s citatom