Pogledaj jedan post
Old 21.07.2017., 23:15   #409
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Do unazad 3 tjedna imala sam relativno pozitivna iskustva s povratima, sve su mi uvijek vratili samo što sam nekad novce dobila odmah drugi- treći dan, a nekad sam čekala i po mjesec i pol do 2, uz konstantno pisanje mailova.

Sad prije tri tjedna sam im vratila u istom paketu dvije stvari iz dvije različite narudžbe, tako inače uvijek i radim, čak po više stvari iz 4 različite narudžbe vraćala...
E sad su oni meni prije tjedan i pol vratili novce samo za jednu haljinu, a za kaput 500 kn ne! A ja imam potvrdu da je preuzeto i potpisano od njih, težina paketa se vidi na obrascu i to sam im sve slala, 1, 586 kg, znači to nikako nije mogla biti samo jedna lagana haljinica, i sad natezanje, prvo me zvao lik pa kaže vidi da su zaprimili i da su mi za ovo prebacili, a za drugo imaju još vremena vratiti jer im je rok 5- 12 radnih dana...te onda kasnije pišu da nisu primili uopće paket, a naravno da jesu, i potpisano je i vratili novce za jednu jeftiniju stvar, a za skuplju naravno nisu..., te da im poslikam obrazac, te da rade na slučaju... ali novce ne vraćaju. I svaki, SVAKI dan im pišem mail u svezi toga, sad više uopće ni ne odgovaraju.
Ovo je kraj definitivni moje veze s Mangom uopće.

Evo quotam se samo da napišem da su mi jučer vraćeni novci za kaput, nisam sad točno brojala ali više od mjesec dana... i to odmah nakon što sam ovaj put umjesto na Complaint, išla na Information Request zašto mi još nisu vratili novce, dakle isti takav mail sam slala mjesec dana bezbroj puta ovima na Complaint i nakon prvotnog zvanja i nekoliko odgovora da nisu ni dobili i poslije toga više nikakvih odgovora, a ovako su doslovno odmah za pol sata riješili moj slučaj. Sad mogu opet u šoping kod njih
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom