Pogledaj jedan post
Old 27.03.2004., 21:49   #19
Quote:
AFRODITA69 kaže:
dapace ova celulitna stvar mi ne treba jos za sada..a kad bu mi zatrebala i ako bu mi neko dokazal da radi onda bum si ju kupila...jos za sad niko nije celulite izgubil a bore se s njima na sve moguce nacine.ja samo radim steps svaki drugi dan i nemam ga...jer to ajde pomaze...ne da ga zgubis,nego da ga ne dobis tak lako..kao i za cvrstu guzicu-meni je to jako bitno,mada izgleda kaj da nije posto je tam cisto straga!
ali je,zene,je..ritice si cuvajte!!!!!!!!!!!!!!
Hm, nemoj mi rec, kakti ja bi tebi trebala vjerovat kad velis da sa 32-35 (kako na kojem topicu) velis da ooopceee nemas celulit? Khm, nda... ne vjerujem ti opce. I jos se falis kak imas veeelku guzicu. Nekak mi 32-35, dvoje, djece, sjedenje, velka guzica nisu jednakost - nemnju celulita.

Naime, ja imam manje godina, nemam djece, vjezbam svaki dan, neam velko dupe, pa mi tu i tam nabaci se malo celulita kojeg sredim kremom i vjezbanjem, dakle nemrem rec da ga nemam.

Khm, nda... ti mozda nemas celulit jer brijes da si crkinja a one navodno to nemaju, ne bi znala

I daj pliz, da ti postovi budu maaalo za mrvicu smisleniji i suvisliji, jer vecimom trazim poantu ilitiga sto je pjesnih htel reci, a ono... ne da mi se
dora is offline  
Odgovori s citatom