Pogledaj jedan post
Old 06.09.2012., 21:22   #3849
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Aha, nisi pocela, moze biti da tebi nece Zoloft povecati nesanicu, mislim da mu to nije glavna nuspojava. Ja popijem cijeli Dormicum, ali je vec lagano izgubio djelovanje (pijem ga godinu i pol). Ali spavas cijelu noc i nisi ujutro mamurna, znaci ni izdaleka kao Calixta. Samo prvo popij i ravno u krevet. Moj savjet ti je da, ako ti ga prepisu, popijes pola. Inace, doza od 7,5 postoji i vani, mi imamo samo od 15 mg. Ja sam ga dobio kad sam se zalio na Sanval i stvarno je super.
Pola bi ti trebalo biti dovoljno. A ako ne bude - cijeli.

I ne znam vise tko je pitao je l bolje piti Xanaxe i Apaurine i Normabele za spavanje. Ja kazem, sretan onaj kojeg 10 mg Normabela uspava. To je super. Makar psihijatri preferiraju da se za nesanicu piju hipnotici, a ne ovi anksiolitici. Vjerojatno imaju opravdan razlog. Ali, kak smo svi tu svjesni, hipnotici stvarajuj vecu ovisnost od anksiolitika, ja bih rekao.

E, sad. Skuzila si iz mojih postova, mozs dobiti i malu dozu antipsihotika (Prazine, Zyprexa, Seroquel) za nesanicu. Medjutim, mene to ubije vise od Calixte. I malo zazirem od antipsihotika. Ali mi je dokt rekla, bolje antipsihotik za nesanicu nego dva Dormicuma. Eto.

Sretno s Dormicumom i javi kako je, nije skup, oko 25 kn.
imam ga doma , vec ga prepolovila ali nikako popit, ne sviđa mi se u nuspojavama sto piše da su zabilježeni slucajevi zastoja i zatajenja srca...pila sam kratko i prazine ali tako, tako...onda jedno vrijeme sanval 10 mg i jedan normabel od 5 i to je bilo ok..
vegga is offline