Pogledaj jedan post
Old 01.02.2015., 11:15   #31
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
1. Isus koji se žrtvovao za nas i jeste Vanzemaljac, zapravo kralj te Inteligencije. Pa sam kaže da Njegovo kraljevstvo nije od ovoga našega svijeta. Ako nije našega onda može biti jedino "vanzemaljskoga" jer drugi svjetovi osim ova dva ne postoje.

2.Vanzemaljci koji su nas napravili su zapravo Vansvemirci, dakle NISU materijalna bića. Zato recimo Isus i uzima materijalno tijelo prije 2000 godina. Uostalom, na najmanjem nivou stvarnosti materija uopće ne postoji. Već samo duh.

3. Puno ljudi vidi NLO-e gotovo svakodnevno, imaš o tome mjesečnik sa najnovijim izvješćima, tako da ih i danas može netko vidjeti. A kada odluče onda ćemo ih svi vidjeti ne samo na televiziji već i u živo. O tome samo oni odlučuju KADA će to biti. Bitno je da zbilja postoje, u što ćemo se nadam se uvjeriti za vrijeme naše generacije. U to sam sasvim uvjeren. Mislim d aje dosta bilo igre skrivača. Dapače!

I Vanzemaljci, točnije Vansvenmirci su DIO Božjega plana, pa bez njih ni svemir, ni Zemlja a ni mi ljudi ne bi postojali u OVAKVOM OBLIKU kakvom smo danas. Pozdrav
1)Daj se dogovori sam sa sobom-je li Isus Vanzemaljac,ili Vansvemirac.Ako je to jedno te isto,onda je nepotrebno uvoditi neki novi termin"Vansvemirci",ako pak nije isto onda postoje tri svijeta: mi,ljudi sa planeta Zemlje,Vanzemaljci i Vansvemirci.
2) Prvo tvrdis da je Isus Vanzemaljac,pa zatim navodis kako su nas napravili Vanzemaljci,zapravo Vansvemirci,jer Vansvemirci nisu materijalna bica.(To bi kao odlika Vansvemiraca trebala biti da oni egzistiraju kao duhovna bica,ali po potrebi i zelji mogu se pojavljivati u materijalnom obliku)..a istovremeno tvrdis da Svemoguci i Vjecni Bog koji je stvorio Vansvemirce i uvjete za njihovo postojanje,ne moze sam stvoriti (ili napraviti) svemir,jer nije materijalan...Po kojem to zakonu Vansvemirci mogu uzimati tjelesni i materijalni oblik,a Svemoguci i vjecni Bog -ne moze?
Dakle Bog je stvorio njih,da oni naprave svemir i nas,jer svemir i zivot u Svemiru nije mogao napraviti Svemoguci i Vjecni Bog(??)
3) Nadas se da ce do susreta doci vrlo brzo.
Mislis da je dosta bilo igre skrivaca.
Ako se tvoje pretpostavke temelje na nadi i na tvom misljenju da ce se nesto dogoditi,onda nam nemoj to prezentirati kao nekakvo svoje znanje da ce sigurno i 100 posto tako biti,jer je apsolutno moguce i da ce biti drugacije nego se ti nadas i mislis.
cimbino33 is offline