Pogledaj jedan post
Old 10.04.2010., 22:24   #87
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
Evo sad su javili na televiziji da je već bilo problema baš s tim strojem. Ne znam koji bog ga nisu prodali i kupili neki mali mlažnjak. Očito poljski državni vrh ima puno tipova s premalim, pa ako predsjednici velikih sila mogu furat b747 ili neki slični glomazni crap onda moraju i poljaci pa makar to bio i tupoljev koji ima gle gluposti tri motora, umjesto ko svi normalni dva ili četiri. Čak je taj tip aviona iz upotrebe povukao i opskurni aeroflot i otpisao ga kao nepouzdanog. Ne radi tri motora naravno al mislim da je nakaradno da rusi uvijek moraju izmišljat takve gluposti

A o pouzdanosti ne bi.... inače bi ZG bio pun Lada da to išta valja. Imam jednog takvog u firmi. Ima dvajst godina staru samaru sa malo više od 100 000 i veli da je pouzdan. I BMW krepava. Al takvom rusofilu niš ne znači kaj bmw napravi u 5 godina više nego on u 20
Nisam rusofil, dapace volim zapadnjacku tehniku (kod zrakoplova pogotovo americku). Ali sam objektivan. A rusi izmisljaju "gluposti" ponajbolje na svijetu.
Necu ti navoditi primjere jer te ionako ne mogu uvjeriti. Ali moja cinjenica stoji, TU154 je za svoje vrijeme bio ponajbolji zrakoplov koji je letio, a to sto leti i danas unatoc losem odrzavanju je samo dokaz mojoj tezi. Ta je da kvaliteta aviona nema nista sa ovom nesrecom po izvjestajima dosada objavljenim.

Evo nesto i o Safty recordu predsjednickog zrakoplova.

Zadnje uređivanje Grizli_Medo : 10.04.2010. at 22:39.
Grizli_Medo is offline  
Odgovori s citatom