Pogledaj jedan post
Old 26.09.2012., 11:04   #572
Operacija krajnika i ciste u grlu

Pozdrav svima! Posebno zbog tebe augeN sam se evo registrirala na ovaj forum i to samo kako bih s tobom podijelila patnju koju prolaziš. Ako ti je ovo neka vrsta utjehe, nisi jedini koji prolaziš takvo što. Moj suprug je operirao krajnike prije ca. 5-6 godina i desilo mu se isto, samo što se on evo pati već najmanje 4 godine. Prolazio je potpuno sličnu priču koju ti ovdje opisuješ, pa sam mu isprintala sve tvoje postove te mu ih jučer dala da ih pročita. Sledila mu se krv u žilama, budući da točno zna o čemu pričaš. Najgore od svega ga je šokiralo to, što su i njega smatrali (i još ga i dalje smatraju) hipohonderom i picajzlom. Strašno. Znam kakve bolove trpi i znam kako mu je loše kada se sve užari i kada čeka da napokon pukne ta cista. Sav se izobliči. A kad pukne onda nam je to već postalo pravo slavlje. Skačemo od sreće po kući. Od svega najviše muče komentari ušljivih doktora. Btw. nažalost se tako odnose i prema nama ženama kada smo u porođajnim mukama, a za to se nadam da će ih stići primjerena kazna. Nitko se nažalost ne može staviti u položaj onoga koji pati od bolova ili bilo čeg drugog. Zaključili smo da bi bilo dobro da ti i suprug u nekom usmenom razgovoru razmijenite iskustva. Možda ćete zajedničkim snagama doći do nekog prihvatljivog trajnog rješenja. Ako si voljan, reci, pa ćemo vas nekako spojiti.

Želim ti bezbolne dane i nadam se da si sad već puno bolje.

Pozdrav, ilovemarta
ilovemarta is offline  
Odgovori s citatom