Pogledaj jedan post
Old 20.07.2010., 16:27   #19
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
I to je cijela poanta koju mladi teško mogu shvatiti. Većini se sve vrti oko sexa i rađe će neke druge stvari ako im fale kompenzirati sa nečim nego sex.
Nismo svi isti, netko ima jači libido, netko manji. Nismo svi sex mašine, neki koriste i mozak šala naravno ali važno je naći optimalno rješenje.
Ja ću se uvijek rađe odlučiti za ženu koja me silno voli i poštuje ali ima manji libido od mene, ili drugim riječima, sex joj i nije baš nešto.
Ko god nece da se redovito seksa i da unapredjuje svoje emotivne odnose, te ne zeli ici ljekaru da se savjetuje i pregleda, zasluzuje da ga se ostavi samog sebi.
Varanje takvog covjeka ne postoji jer nema sto da se prevari. Da bi se nekoga prevarilo seksajuci se s drugimm, prvo mora postojati nekakav seks i covjek koji ga radi, da bi se to prevarilo i iznevjerilo.
Draga moja, broj bundi u ormaru, nakita i namjestaja te turistickih putovanja nikad nije srazmjeran dobrom seksu jer kroz seks ste u tjelesnom kontaktu koji samo moze dopuniti onaj duhovni.
Srecom, u mene je seks odvojen od duha a moj kucni ljenjivac samo izvrsilac, a moja masta i libido inicijator. Kazem, srecom po mene a nesrecom po njega.
Slizim is offline