Pogledaj jedan post
Old 18.11.2009., 10:42   #23
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
ako bi placali isti postotak od svojih primanja i jesu jednaki.
Kako su isti? Jebemu više i pravo i pravdu. Jesu pravnici ikada imali matematiku u školi? Nije isto 5% od 10 000 i 1000. Po toj logici bi se ovi sa nižim plaćama mogli voziti kako hoće, raditi pizdarije kakve hoće i to za samo par kuna. Zašto bi se stalno trebalo kažnjavati nekoga tko je pošteno zaradio. Uvjek svi spominju Todorića, Keruma i slične. Ima i ljudi koji su poštenoo zaradili i nikoga prevarili.

Nisu isti Pero s plaćom 2999 kn i Marko s 3001 kn. Ili možda jesu? Marko plati harač a Pero ne plati. Imamo mi naše pravnike koji će nam sve srediti.

Ljudi se boje ali doslovno boje i tresu od straha jer im neki nedojebani žandar može uzeti cijelu plaću ako hoće. A ako je manje mjesto i neki žandar te ne voli...može bit veselo. A na sudu se uvijek vjeruje njemu.

Dobijem kaznu za mobitel u vožnji i sutkinja navede, ne znam, bio prekršajno kažnjavan. A ja imam možda 2 kazne jer mi se nije dalo zajebavati sa sudom i uzeo dobrotvorni rad. A to što godišnje napravim 50 000+ km to nikoga nije briga. Kakva pravda? A najdebilnije mi je to crveno svjetlo. To ti uvjek može reći da si prošao. A ti se možeš jebat.

Jedno pitanje... Zašto su svi pravnici pi.ke i nikada ali baš nikada neće odgovoriti ljudima na neko normalno pitanje dok na IT forumu se svi potrgaju da nekome nešto pomognu? Vjerujem da je razlog 500 kn/h. Najčešći odgovor je odi kod odvjetnika. Mislim, super, kao da to nitko nije znao i sam.

Zadnje uređivanje Hrc : 18.11.2009. at 11:18.
Hrc is offline  
Odgovori s citatom