Pogledaj jedan post
Old 17.03.2008., 17:11   #1
Kalcifikat? Lipom?

Dakle...uocio sam da imam neke kvrzice ispod koze, primjetne na dodir, na predjelu trbuha tocnije po jednu sa strane u blizini bubrega...iako mislim da nisu simetricno postavljene...takodjer sam jednu primjetio i nekih 7-8 cm do pupka...za ove kvrzice znam vec nekih 1,5-2 g...na dodir me ne bole ali nakon konzumiranja alkohola osjecam na dodir neku napetost ili blago peckanje oko njih...ili nakon bavljenja sportom dok su mi napeti misici...sad ne znam sto su...nesto sam procitao o limfnim cvorovima i sl...Hodgkinova bolest i sl...pa sam pomislio najgore...ponavljam...ne bole me niti nesto sl...niti imam navedene simptome koji upucuju na Hodgkinovu...takodjer sam uocio da imam i 2-3 kvrzice na podlaktici i 2 na straznjem dijelu bedra jedne noge...te kvrzice su blago pomicne i okretljive i ne bole me takodjer i za njih mislim da su lipomi...najvise me brinu ove na predjelu bubrega...imao sam jako velikih problema sa aknama koje sam uspjesno rijesio s roaccutanom...da li to mogu biti podkozne akne zlijezde lojnice ili nesto sl...molim savjete kome se najbolje obratiti za pretrage ili neka snimanja...zelim da rijesim nedoumice...nalazim se u Zg-u!
Hvala!!!
Nixich is offline  
Odgovori s citatom