Pogledaj jedan post
Old 31.01.2013., 00:11   #14
Uglavnom, hvala svima koji su sudjelovali u ovoj temi.
Osvrta radi za neke kojima će možda ovaj razgovor/tema biti od koristi:

Mnoge agencije koje sam kontaktirala se još ne bave aranžmanima (u ovom razdoblju) na Oktoberfest, one koje se i bave imaju neozbiljne i nepotpune aranžmane pod uvijetom, plati dio pa ćemo se s vremenom dogovoriti (plaća se tzv.rezervacija koju ne garantiraju da će vratiti ako vi odustanete od tog aranžmana a šator dogovaraju citiram: "s vremenom" ukoliko se još tko javi sa istom željom u njima nekom potrebnom broju. S obzirom da mi se ne plaća agencijama koje posluju pod uvijetom "plati ali" (wtf???) odlučila sam ne navlačiti se sa istima i organizirati put na Okotoberfest na svoj način. Za sada se bavim organiziranjem smještaja u šator do kraja drugog, trećeg mj., ovisno koji šator-i kada otvore svoje booking liste pa, ukoliko ima zainteresiranih, neka mi se jave u pvt.

Naglasak na to da kao pojedincu vam neće odobriti rezervaciju jer minimalno idu 4 osobe po rezervaciji... Vi se meni možete javiti kao pojedinac, ako nas se skupi dovoljan broj ljudi (jer svaki šator iziskuje određen broj ljudi po rezervaciji), skupa idemo pod jednu rezervaciju
U rezervaciju su oglavnom uključene krigla/dvje piva i neki od specijalteta šatora (pečeni picek, buncek i sl.) po osobi.
interact is offline  
Odgovori s citatom