Pogledaj jedan post
Old 07.06.2012., 22:03   #7009
nadalllina, najprije puno ti hvala za sadrzaje i sto si ih tako detaljno prepisala, zlatna si

a sad malo o sadrzajima... ova sapunica je sve samo ne sapunica, i kraj je sve samo ne sretan kraj i to mi se nimalo ne svida

zao mi je da jakov i lara misle da im je sin poginuo, i mislim da je najveca bol u zivotu izgubiti dijete, imala sam i dva slucaja u okolini, ALI mi se larina reakcija NE SVIDA. optuzivati jakova i okrenuti mu ledja? pa on JEDNAKO pati. trebali bi jedan drugome biti utjeha (a na kraju, mislim, mladi su i mogli bi i jos djece imati, pa jel nije isto bilo i s Vjerom i Alenom?!) a ne lara odlazi u samostan jedno je traziti utjehu u vjeri a drugo je ostaviti svog muza i zatvoriti se unutar samostanskih zidina.

vidim da nitko ne zali blanku, i slazem se s vama. nju mi se uopce ne gleda u njenom ocajavanju, a kriva je da se nece iskupit dok je ziva!

a ostali likovi, kao sto nadalllina rece, su vec toliko dosadni da nam ne mogu uciniti ovo gledanje do kraja podnosljivim... onaj mate je vec tako dosaaadan, i nikol i ogi. jos su mi niksa i karmen najzanimljiviji

gledat cu do kraja samo zato jer je ostalo tako malo, i kako da sad ne vidim jos koji put onaj brodic koji plovi kraj svjetionika ili onu corsu ST registracije ispred konzuma , ali razocarana sam serijom i to nista vise ne moze promijeniti.
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline