Pogledaj jedan post
Old 01.04.2010., 12:11   #30
ovak, moji frendovi su otvorili racun u sloveniji i prebacili pare na IG index i City index u UK. oni rade CFDs i spread betting i rade vecinu svjetskih marketa. traze te pun kurac toga da im posaljes, pogotovo city index - kod njih sve treba biti certificirano dok IG priznaje i obicne kopije. no, uprkos toj pocetnoj gnjavazi zbog silne papirologije, visestruko im se isplatilo jer su puno ulozili u apple, a za kojeg znamo da je narastao brdo

ja inace vise volim IG index jer im je platforma brza, dok moj muz trejda prek barclays stockbrockers, koji su ustvari city index. kod njih moras cekati par minuta kad stisnes buy ili sell da ti izbace quote i na IG-u mozes istovremeno shortati i longati istu dionicu

palm, ja sad nikako ne bih shortala jer iako firma propada, tehonologija im vrijedi, pa se lako moze desiti da kad dodje na 2$ da ga kupi netko veci.

svakako bih preporucila apple inc. koji ide na 300$

ja najcesce trejdam tech stocks. najvise apple i ibm. banke nikako. ali zato trejdam berkshire & hathaway naravno b stock
i nedavno sam na tevi ph. dobro prosla od british stocks trejdam jedino ARM holding plc. od penny stocks trejdam samo cell therapeutics.
__________________
Kradljivac pogleda

Zadnje uređivanje PaleBlueEyes : 01.04.2010. at 12:24.
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom