Pogledaj jedan post
Old 19.07.2014., 03:00   #73
Evo ti moga primjera.. Načelnik me pozove .....što je Lorenzo ??? još nisi diplomira...ali Šefe.... radim, studiram, bavim se vrhunskim poslom i sportom. , a ganjam i komade naokolo pa ne mogu... Daj mi INDEKS sredićemo to ! A isto se ponovilo i s magisterijem.... Reka ja, ne dolazi u obzir... nitko meni ispite neće naštimavati !! Jasno je da san faks završija prije roka; zato bija oslobođen od diplomskoga, ali završio san kako san i reka prije roka!!! Jasno da san kasnije moga doći i nenajavljeno kod svakoga profesora !!! jebiga...do toga se ne dolazi intervencijama!!! Na svoj sam obraz natovario taj teret i na to sam i dan i danas ponosan !!! Uostalom, neki su i Pravosudni položili na moj obraz !!! Ja to čak nisam ni znao------ali su se neki pozvali na mene....a neke su neki suci u ispitnoj komisiji povezali samnom oni položili....a elementarme stvari, da sad ne spominjen koje , nisu znali... ali imao sam svoje ime i ugled........ja san se crvenio..... ------------------a e... koliko san godina tada imao ??? Za ne virovati.....ali niti 27.... (dvadeset i sedam) ali svima sam radio dobro osim sebi... Nije mi krivo........
Nego, žalosno je to što san Pravo znao bolje od svih njih...i znao i razumio... oni su znali naštrebano znanje ali meni je to bilo "u krvi"..
Kaže mi ma kraju Predsjednik komisije ....Lorenzo..... red je na tebi...najbolji si znam što ti je Triva rekao a vidim da je imao pravo....samo se pojavi na ispitu...i prolaziš......
nikad se nisam pojavio...........................................
__________________
bananko

Zadnje uređivanje Lorenzow : 19.07.2014. at 03:06.
Lorenzow is offline