Pogledaj jedan post
Old 26.08.2010., 20:31   #3
Quote:
blackson kaže: Pogledaj post
Dakle,kupujem polovni auto koji je pod leasingom a korisnik je pravna osoba,gospodin od kojeg kupujem je danas platio ostatak rata za leasing pa me zanima koje je sljedeca procedura ? koliko znam ne plaćam prijenos kojie je 5% jer mi pravna osoba izdaje račun u kojem je uračunat pdv,dali se ide nesto ovjerit kod javnog biljeznika ? zanima me koji mi je prvi korak nakon kupnje auta ? mup,javni biljeznik,porezna uprava,nesto deseto ? čitao sam na stranicama mupa vezano za promjenu vlasnika i prvu registraciju,dali je to potrebno napraviti odmah po kupnji auta ? totalno sam neupućen u ove stvari pa bih bio zahvalan kad bi mi netko ukratko objasnio te sitnice

Lijep pozdrav

Postupak ovisi i o tome da li na vozilu vrijedi registracija, ostaju li tablice na vozilu ili se mijenja registarsko područje. Ako još napišeš te podatke, ja bih ti mogla odgovoriti na pitanje. Uglavnom, nema bilježnika, nema porezne uprave
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom