Pogledaj jedan post
Old 13.08.2006., 23:36   #14
Lijepi pozdrav svima! Prvi put u zivotu nabavljam novu kuhinju, kako bih napokon zamijenila staru koju su roditelji nabavili prije 30 godina. Bila bih jako zahvalna ako bi mi netko mogao dati koristan savjet ili bilo sto da se lakse snadjem u svekolikoj ponudi raznih salona i proizvodjaca. Imam nekoliko nedoumica oko same kupovine: je li pametno potraziti obrtnika koji ce mi napraviti kuhinju po mjeri? Koliko je to pouzdano i mogu li vjerovati da cu dobiti kvalitetan proizvod za svoje novce? Kako i gdje ga izabrati? Ako pakodem u salon namjestaja, bojim se da ne naletim bas na onaj gdje ce mi podvaliti los proizvod. Ne bih zeljela uzeti kuhinju, pa da nakon par godina ustanovim kako je to bila losa investicija. Razmisljam o posjeti salonima namjestaja na Velesajmu gdje je na jednom mjestu veliki broj trgovina. Sto se cijene tice, mogu ici do maksimalno 2000 eura, za sto mislim da bih trebala dobiti sasvim pristojnu kuhinju. Lijepo molim komentare, savjete ili bilo sto korisno za moj 'pothvat', jer osjecam da je ovo jedna velika avantura s neizvjesnim zavrsetkom. Hvala!
__________________
Andautonia
andautonia is offline