Pogledaj jedan post
Old 06.12.2011., 10:17   #4
pozdrav svima, ja sam ta koja cuje macu u kasne nocne i rane jutarnje sate, ponekad i po danu.. uglavnom, prekjucer oko 2h ujutro sam cula kako mjauce, odmah sam otisla dole da vidim ali nista uspjesno, osim sta sam ju locirala u grmlju.. cim sam dosla ona je prestala mjaukat i nikako nije htjela doc.. uopce ne znam nit kak izgleda nit kako je mala.. nisam ju ponovno cula do jucer oko 18h kad sam uhvatila i prolaznicu kak gleda, donjela sam konzervicu i malo RC baby kittena i stavila svugdje po malo uz grmlje, ali nije dolazila.. pokusale smo ju uhvatit ili barem ju vidjet, ali je to bilo nemoguce.. grmlje je jako gusto, ona ocito jako vizlasta i ima veliku povrsinu gdje moze begat do mile volje a da ju ne vidis.. govorim o gustom grmlju povrsine oko 3x8m, visoko oko pol metra.. na kraju je nisam cula do opet negdje oko ponoci, i svi pokusaji dozivanja, stajanja ili ista drugo nisu upalili.. tada suti i ko da ju nema, tu i tamo se malo oglasi, ali cim je netko tam ona je tiho.. naravno, cim sam otisla doma, pocela se derat ko iz petinih zila, i to je trajalo do 2h.. ujutro opet u rano jutro isti scenarij, mjaukala je do negdje pol 8h, tad je prestala.. a maloprije sam bila tamo, ali ko da je nema.. polagano nemam pojma sta napravit.. to je nekakva fantomska mica maca, ili ja ludim..
e, sada, sumnjam da lovilicu mozemo nekak ugurat u to grmlje, a ona bas ne izlazi iz tog grmlja uopce.. jako je plaha, ocito, ali zato jako glasna dok je tisina.. a hranu je popapala ili ona ili neko drugi, jer fali podosta..
nooo, toliko od mene za sada, nemam bas puno pametnih informacija, ali nit ideja, ali ako cu ju opet po noci cut (ili ranije) mogu samo otic dole i dat hranu.. danas kuham piletinu svojim zverima, mozda ju to izmami ak donesem, ali sumnjam.. bojim se ako to potraje da ce se nekom stvarno dignut kosa na glavi i mozda odreagirat lose.. jer da je ovdje vise zabrinutih ljudi ne bih samo uocila do sada jednu djevojku da oce pomoc.. javim kad ju opet cujem, ili mozda cak nekim cudom i uocim..
zani is offline  
Odgovori s citatom