Pogledaj jedan post
Old 18.04.2008., 07:48   #43
Evo i mene s pregleda, curke. Iako sam se nadala da ću doći danas super volje nakon što vidimo spol bebulinca, nije sve prošlo tako dobro. Najvjerojatnije zbog proklete ureaplazme, ja sam se počela otvarati (16. tjedan sam, početak 17.). Dakle, moram mirovati, što mi je bila najgora noćna mora, dobila sam Sumamede, vaginalnu kremu i moram na bolovanje, najvjerovatnije do kraja. Na nalazu piše: Cerviks:1 članak uloživ za vršak prsta, SMEKŠAN, 46 mm, unutrašnje ušće u obliku slova V. E, sad, doktora muči ovo slovo V, jer klaže da je normalno slovo T, nakon njega ide Y, a V znači da sam se počela otvarati iznutra. Dobra stvar je što je dužina cerviksa ok, pa me to tješi. Jel imao netko ovakav slučaj? Jer, ja sam u komi, stvarno je sve do sada bilo u najboljem redu, i sad nešto ovako
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom