Pogledaj jedan post
Old 06.12.2010., 22:15   #85
Quote:
astifan kaže: Pogledaj post
danas je srebro nakratko bilo probilo 30$ po unci,onda malo jači pad za oko 40 centi (vjerovatno uskaču sa manipulacijama) i sad se opet kontinuirano diže prema 30.izgleda da ova akcija šta je max keiser pokrenuo ima uspjeha .baš me zanima hoće li ova bank run akcija šta je započeo eric cantona imati kakav uspjeh i ako hoće hoće li se na neki način odraziti na cijenu srebra i zlata.btw jel netko možda zna jel se negdje kod nas može topiti zlato i srebro tj pretvarati ih u polugice?
Ne treba to pretvarati u polugice,srebro je srebro.I što će biti jače istaknuta monetarna uloga srebra to će više na snazi i značaju dobivati bilo kakvo srebro pa i junk...Cijena trenutno 30,22 Usd što je 22,70 eura što daje cca 168 kuna po unci.Kad se samo sjetim da sam prije 1,5 mjesec kupovao po 100 kuna po unci...Eh dobra stara vremena...Kad bi barem opalila jedna malo jača deflacija.
Odnos srebro zlato trenutno na 47:1 i pošteno se spušta.Ona moja prognoza da se do kraja godine ide na 35 Usd po unci se sasvim lako može ostvariti.Fulao sam bar zasada da će euro ojačati pa bi i cijena u eurima mogla biti komotnih 25 eura po unci.Koliki bi mogao biti transfer kupovne moći pomalo sugerira slijedeći video.

http://www.youtube.com/watch?v=GtZYLwEFDfE
mizuzul is offline  
Odgovori s citatom