Pogledaj jedan post
Old 13.11.2014., 09:03   #86
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Rastala sam se dva puta...dozvoli da ponešto znam o tematici
Niti jedan nije bio šupak...niti bio niti postao...
Došli smo do svog maksimuma i rastali...ali ovako izražavanje bi govorilo samo o meni draga...ne o njima.
Osim ako te netko nije prodao u bijelo roblje...i brak i djeca sa tim čovjekom je bio izbor...tvoj izbor
Da, znam...sranja se događaju...ljudi nas iznevjere ili mi njih...u braku ništa nije crno-bijelo...krivice za raspad ima na oboma...ali za oca mog djeteta da kažem da je šupak i da ga prezirem samo zato jer nas dvoje nismo imali više što dati jedan drugome...to je zaista žalosno.
Pa eto...ako je vama tako lakše...samo dajte....ja sam samo htjela kao i Blackmore upozoriti kako to izgleda kad vas netko sa strane sluša.
Patetično.
NHF
draga,da si se rastala 100 puta,mogla si imati istu šprancu....gle, svatko ima svoja iskustva i good for you da si uspjela nadići sve stvari koje su te priječile da nastaviš dalje i da ste baš fino i civilizirano doveli vezu do kraja....da,krivica je na oboma.....samo ja sam imala što za dati a mučila sam se dvije godine dobivajući servirano varanje i to emotivno uz trudnoću i dijete,ne zaboravimo....a to malo potencira situaciju..... i on to nije mogao fino i civilizirano reći pa da si pružimo ruku i kažemo ok, to je to.....
dakle ne mrzim i ne prezirem,ali kako sam već rekla, ispao je kako je ispao.amen...osobno ne kužim spiku-istina o nekome govori o meni....što to govori o meni?riječi su nebitne,djelima pokazujemo kakvi smo,zar ne...barem ja.srela sam masu onih koji su biblijski oprostili i prave se cool a zapravo je to gotovo nemoguće.zapravo je puko zavaravanje.opraštam NENAMJERNOJ GREŠCI.namjernoj,promišljenoj i odurnoj pod krinkom kažem-mrš!i znam razliku.mogu bit glupa al teško da ću bit šupak.
i nije da si olakšavam,to je tako.


u realnom životu ta riječ nikada nije izašla iz mojih usta,ali ovdje ljudi govore iz najdublje nutrine i tu sam se opustila i rekla točno što osjećam...jer se moram trenirati, jer se bolje osjećam ako sam ok.ali duuuuboko,duboko u sebi mi se gade beskičmenjaci!ia i ne patim na to kako drugi ljudi percipiraju moju situaciju ali poštujem tuđe mišljenje i hvala na tvome.
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 13.11.2014. at 09:58.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom