Pogledaj jedan post
Old 14.03.2007., 07:46   #35
eh i ja imam isti kompleks koji nije nužno problem... imam cice 95 D( mislim da je to 5-ica ) i uvijek sam bila bolesno iskompleksirana na njih iako su sve moje frendice htjele imati baš takve sise. problem je naravno bio u gurdnjacima i badićima,ali onda sam se raspitala i sad su moje muke završene. Etam ( MAgma na Ilici ) ima velikih brojeva...doduše,nije neki preveliki izbor ali ja sam uz redovito praćenje istog skupila nekih 5,6 prekrasnih grudnjaka koji čak nisu niti sa punom košaricom i sad su mi sise ko avion. stoje ravno,ne vise, lijepe oble i sve je super. onda sam imala problema i sa bradavicama jer na tako ogromnim sisama imaš i ogromne bradavice koje se ukrute kad je vani recimo zima i onda strše prema van,a ja se crvenim. e onda sam pak našla postavljene grudnjake od neke švedske firme ( zaboravih kako se zovu ) i sad fakat nemam nikakvih problema osim onog djela ide sisulja ili jebote kolke sise imaš,ali to me više ne dira tako ko prije...što se tiče badića imala sam gadnih problema. imam isti badić već 3 godine Liscin i nije loš,ali je čisto crni bikini koji je u svom prvotnom izdanju imao čak i kričić među sisama.to je kao bio modni detalj...prestrašno!!!! ali sam to skinula,a čisto crni bikini i nije tako loš izbor. ove godine ću piknut badić od te švedske firme .....joj,mislim da se zove LaMar ili tako nešto.ima i La i Mar u sebi ali sad kako poredano nemam ti pojma. dakle, baba iz tog mog dućana je rekla da Lisca ništa ne valja i da će ove godine naručiti par badića velikih brojeva pa da si izaberem....eto to ti je to.ja se razvezala,ali znam kako ti je pa mi je tema srodna....ajde pusa i ne očajavaj...jooooooooj viš skoro sam zaboravila.negdje u Gundulićevoj je prije postojao dućan koji je prodavao korektivne grudnjake..tamo sam si uzela jedan grudnjak za 450,00 kuna ali je bio bolji od plastične kirurgije..
zacka is offline  
Odgovori s citatom